Öğrenci Toplulukları Listesi

SIRA NO

TOPLULUK ADI

TOPLULUK BAŞKANI
ADI-SOYADI

 

D.Ü ÖĞRENCİ KONSEYİ BAŞKAN  YRD

Gökhan Batuğ OCAKLI

1

D.Ü. AFAD- ARAMA VE KURTARMA TOPLULUĞU

Feyzanur YOKUŞ

2

D.Ü. AHLAK VE MANEVİYATI GÜÇLENDİRME TOPLULUĞU

Berna KARACA

3

D.Ü.  AR-GE TOPLULUĞU

Emin BAŞÖREN

4

D.Ü. AKADEMİK DÜŞÜNCE VE EĞİTİM MEDENİYET TOPLULUĞU

Oğuzhan ATALAY

5

D.Ü. AKADEMİK KOORDİNASYON TOPLULUĞU

İsa POLAT

6

D.Ü. AKÇAKOCA ROTARACT TOPLULUĞU

Raşit Ozan TURNA

7

D.Ü. ANADOLU ÖĞRENCİ TOPLULUĞU

Yakup TURGUD

8

D.Ü. ATMOSFER TOPLULUĞU

Sinem GÖRMEK

9

D.Ü. AYDINLIK GELECEK TOPLULUĞU

Mert Can YÜKSEL

10

D.Ü. BAĞIMLILIKLA MÜCADELE TOPLULUĞU

Dilay Deniz ÇELİKKOL

11

D.Ü. BEYAZAY TOPLULUĞU

Ahizer ÖZBEK

12

D.Ü. BİLGİ ATÖLYESİ TOPLULUĞU

Atakhan  POLAT

13

D.Ü. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ (ACM) TOPLULUĞU

Karamurat YAŞAR

14

D.Ü. BİLİMSEL ARAŞTIRMA TOPLULUĞU

Mehmet Göktuğ GÜNEL

15

D.Ü. BİNİCİLİK VE GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU

Sami KIRK

16

D.Ü. BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ TOPLULUĞU

Duygu AYDIN

17

D.Ü. BOLUSPORLULAR TOPLULUĞU

Sercan KAVAS

18

D.Ü. ÇELEBİ TOPLULUĞU

Mihriban ARSLAN

19

D.Ü. DAĞCILIK TOPLULUĞU

Hamdi AYKAŞ

20

D.Ü. DANS TOPLULUĞU

Emin Onur KELEŞ

21

D.Ü. DÜZCE TIP ÖĞRENCİLERİ BİRLİĞİ TOPLULUĞU

Cahide İrem SOLMAZ

22

D.Ü. EDEBİYAT TOPLULUĞU

Miraç BIYIK

23

D.Ü. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ TOPLULUĞU

Tülin KAYNAK

24

D.Ü. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLĞİ

Özge SAYLAN

25

D.Ü. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TOPLULUĞU

Hüseyin OTHAN

26

D.Ü. ENERJİ TOPLULUĞU

Servet AKGÖL

27

D.Ü. FELSEFE TOPLULUĞU

Ramazan İNAN

28

D.Ü. FENERBAHÇELİLER TOPLULUĞU

Burak ADIGÜZEL

29

DÜ. FOTOĞRAF TOPLULUĞU

Fikri Mert DOĞAN

30

D.Ü. GALATASARAYLILAR TOPLULUĞU

Furkan ŞENTÜRK

31

D.Ü. GELECEK İÇİN EĞİTİM TOPLULUĞU

Büşra ADALI

32

D.Ü. GELENEKSEL EL SANATLARI TOPLULUĞU

Mehmet BOZKURT

33

D.Ü. GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP TOPLULUĞU

Yashar NURULLAHZADE

34

D.Ü. GENÇ DEĞER ÖĞRENCİ TOPLULUĞU

Mustafa SÜT

35

D.Ü. GENÇ ELLER TOPLULUĞU

Ali Oktay BAYSAL

36

D.Ü. GENÇ GÖNÜLLÜLER TOPLULUĞU

Özlem AK

37

D.Ü. GENÇ HAREKET FİKİR KÜLTÜR VE SANAT TOPLULUĞU

Ömer YAZAN

38

D.Ü. GENÇ KADEM TOPLULUĞU

Sümeyye ÖZTÜRK

39

D.Ü. GENÇ MÜSİAD TOPLULUĞU

Fatih ŞENER

40

D.Ü. GENÇ TEMA TOPLULUĞU

Burcu ÖRÜK

41

D.Ü. GENÇ YERYÜZÜ DOKTORLARI TOPLULUĞU

Hacer Sena TAN

42

D.Ü. GENÇ YEŞİLAY TOPLULUĞU

Muhammed Talha ŞEN

43

D.Ü. GENETİK NÖROBİLİM VE MEDİKAL TEKNOLOJİLERİ TOPLULUĞU

Eyyüb GÜRBÜZ

44

D.Ü. GEZGİN TOPLULUĞU

Muhammed AKBAŞ

45

D.Ü. HAK VE KAKİKATI YAŞATMA TOPLULUĞU

Yunus EmrePALAVRA

46

D.Ü. HALK OYUNLARI TOPLULUĞU

Büşra ÖZDERE

47

D.Ü. HAYVAN VE HAYVAN HAKLARINI KORUMA TOPLULUĞU

Enes TUTKUN

48

D.Ü. HODRİ MEYDAN TARAFTAR TOPLULUĞU

Murat YBEK

49

D.Ü. İDEALİST EĞİTİMCİLER TOPLULUĞU

Oguzhan ACAR

50

D.Ü. İDEALİST ÖĞRENCİLER TOPLULUĞU

Berk AYYILDIZ

51

D.Ü. İNOVATİF GELİŞİM VE BİLİŞİM TOPLULUĞU

Şeyma İpek AYDIN

52

D.Ü. İNSAN HAK VE HÜRRİYETLERİ TOPLULUĞU

Abdurrahman DEMİR

53

D.Ü. İŞLETME TOPLULUĞU

Harun GÖKDERELİ

54

D.Ü. İZCİ TOPLULUĞU

Büşra KURT

55

D.Ü. KAFKAS HALK DANSLARI ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ TOPLULUĞU

Talha AKGUŞ

56

D.Ü. KARİYER TOPLULUĞU

Seda TERZİ

57

D.Ü. KEŞİF TOPLULUĞU

Ömer USTAOĞLU

58

DÜ KİŞİSEL GELİŞİM TOPLULUĞU

Sevda ENGİN

59

D.Ü. KORUMALI FUTBOL TOPLULUĞU

İhsan Zeki AYDIN

60

D.Ü. KÖK HÜCRE TOPLULUĞU

Nurefşan ER

61

D.Ü. KRİTİK ANALİTİK DÜŞÜNME TOPLULUĞU

Semih ŞAHİN

62

D.Ü. KÜLTÜR TOPLULUĞU

Özge TAFRALI

63

D.Ü. KÜRESEL ARAŞTIRMALAR TOPLULUĞU

Melahat Burcu KÖSE

64

D.Ü. LOJİSTİK VE DIŞ TİCARET TOPLULUĞU

Veysel YILDIZ

65

D.Ü. MEKATEK TOPLULUĞU

Ahmet Melih ŞAHİN

66

D.Ü. MOTOR SPORLARI TOPLULUĞU

Umut GÜRKAN

67

D.Ü. MÜHENDİS BEYİNLER TOPLULUĞU

Burak TAŞKIN

68

D.Ü. MÜHENDİSLİK TOPLULUĞU

Hacer TAŞ

69

D.Ü. MÜZİK TOPLULUĞU

Yılmaz ÖRDEK

70

D.Ü. OKUL ÖNCESİ DÖNEM TOPLULUĞU

Tuğçe TEMUR

71

D.Ü. OMBUDSMANLIK ÖĞRENCİ TOPLULUĞU

İbrahim YURT

72

D.Ü. PEYZAJ MİMARLIĞI TOPLULUĞU

Çağla ÇELİK

73

D.Ü. PLASTİK SANATLAR TOPLULUĞU

Erkan ŞAKAR

74

D.Ü. PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK TOPLULUĞU

Yunus VERGÜL

75

D.Ü. RİZE KÜLTÜR VE YAŞATMA TOPLULUĞU

Hızır ŞEREMET

76

D.Ü. ROBOT TOPLULUĞU

Hüseyin SOLUGAN

77

D.Ü. ROCK TOPLULUĞU

Akif ÖZDİN

78

D.Ü. ROKET TOPLULUĞU

Ahmet Tolga ÖZCAN

79

D.Ü. SAĞLIK YÖNETİMİ TOPLULUĞU

Mehmet TAŞKIN

80

D.Ü. SANAT VE ORGANİZASYON TOPLULUĞU

Ömer ÇETİN

81

D.Ü. SİBER GÜVENLİK TOPLULUĞU

Burak  AKDOĞAN

82

D.Ü. SİGORTACILIK VE SOSYAL GÜVENLİK TOPLULUĞU

Emre ÖCÜT

83

D.Ü SİYASAL BİLGİLER TOPLULUĞU

Doğu Kaan ÇETİNKAYA

84

D.Ü. SOSYAL HİZMET VE TOPLUMSAL DEĞİŞİM TOPLULUĞU

Betül TURAN

85

D.Ü. SOSYOLOJİK DÜŞÜNCE TOPLULUĞU

Feyzanur ERTEN

86

D.Ü. SU ALTI TOPLULUĞU

Onur İbrahim BİLGİÇ

87

D.Ü. TARIM VE DOĞA TOPLULUĞU

Mustafa GÜRSAÇ

88

D.Ü. TARİH TOPLULUĞU

Emre Can AYDEMİR

89

D.Ü. TATANGALAR TOPLULUĞU

İbrahim KARA

90

D.Ü. TİYATRO TOPLULUĞU

Mansur DOĞAN

91

D.Ü. TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ TOPLULUĞU

Berrin KAYA

92

D.Ü. TOPLUMSAL EŞİTLİK VE FARKINDALIK TOPLULUĞU

Sevde KALABALIK

93

D.Ü. TRABZONSPORLULAR TOPLULUĞU

Cengizhan AYGÜN

94

D.Ü. TÜRK BİRLİĞİ TOPLULUĞU

Mustafa KIZIL

95

D.Ü. TÜRK HALK MÜZİĞİ TOPLULUĞU

Sedat GÜRZ

96

D.Ü. ULUSLARARASI İLİŞKİLER KARİYER TOPLULUĞU

Halil TEKİN

97

D.Ü. ULUSLARARASI TİCARET TOPLULUĞU

Ahmet Rauf KARABIYIK

98

D.Ü. ÜNİBJK DÜZCE TOPLULUĞU

Ramazan ÜSTBAŞ

99

D.Ü.UZAY HAVACILIK VE İHA TOPLULUĞU

Uzay Yusuf EYCAN

100

D.Ü. VERİMLİLİK TOPLULUĞU

Kerem ÖZ

101

D.Ü. YAPI TOPLULUĞU

Burak Sefa HANCI

102

D.Ü. YAŞAM VE DÜŞÜNCE TOPLULUĞU

Beyza ASLAN

103

D.Ü. YAZILIM VE ENFORMATİK TOPLULUĞU

Betül TAŞKAN

104

D.Ü. YENİLER KULÜBÜ TOPLULUĞU

Fatih ATEŞ

105

D.Ü. YEŞİLÇAM TOPLULUĞU

Latife ALTIPARMAK