Öğrenci Toplulukları Listesi

S. NO TOPLULUK ADI TOPLULUK BAŞKANI
ADI-SOYADI
1 D.Ü. AHLAK VE MANEVİYATI GÜÇLENDİRME TOPLULUĞU Hüsna METİN
2 D.Ü. AKADEMİK KOORDİNASYON TOPLULUĞU Nurullah TAKIM
3 D.Ü. ANADOLU GENÇLİK TOPLULUĞU Onur AKÇAKALE
4 D.Ü. ANADOLU ÖĞRENCİ TOPLULUĞU Yaşar OKULLU
5 D.Ü. ARAMA KURTARMA EKİBİ TOPLULUĞU Erhan GEBEŞ
6 D.Ü. AR-GE TOPLULUĞU Fatih Mert ÇELEBİ
7 D.Ü. AYDINLIK GELECEK TOPLULUĞU Mert Can YÜKSEL
8 D.Ü. BİLGİ ATÖLYESİ TOPLULUĞU Muhammed Sefa ALEV
9 D.Ü. BİLGİ İŞLEM MAKİNELERİ (ACM) TOPLULUĞU İsmail KARABACAK
10 D.Ü. BİLİM SANAT TOPLULUĞU Yasin SOYLU
11 D.Ü. BİLİMSEL ARAŞTIRMA TOPLULUĞU Mustafa Numan
12 D.Ü. BİNİCİLİK VE GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU Hatice BÜYÜK
13 D.Ü. BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ TOPLULUĞU Özgenur BEKMEZCİ
14 D.Ü. DAĞCILIK TOPLULUĞU Rümeysa KIZILHAN
15 D.Ü. DİL TOPLULUĞU Nihat TANÜNVER
16 D.Ü. DÜZCE TIP ÖĞRENCİLERİ BİRLİĞİ TOPLULUĞU Tevfikhan AKBULUT
17 D.Ü. EDEBİYAT TOPLULUĞU Nisa DEMİREL
18 D.Ü. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (IEEE) TOPLULUĞU Ahmet Oğuz ERAYDIN
19 D.Ü. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLĞİ Özge SAYLAN
20 D.Ü. ENERJİ TOPLULUĞU Furkan PARLAK
21 D.Ü. FELSEFE TOPLULUĞU Ramazan İNAN
22 D.Ü. FENERBAHÇELİLER TOPLULUĞU İlkay Taha TURHAN
23 D.Ü. GALATASARAYLILAR TOPLULUĞU Mesut YILMAZ
24 D.Ü. GELECEK İÇİN EĞİTİM TOPLULUĞU Ahmet MALKOÇ
25 D.Ü. GELENEKSEL EL SANATLARI TOPLULUĞU Ayşegül YILDIRIM
26 D.Ü. GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP (GETAT) TOPLULUĞU Yaşar NURULLAZADE
27 D.Ü. GENÇ DEĞER ÖĞRENCİ TOPLULUĞU Muhammet Ali KESMEN
28 D.Ü. GENÇ GÖNÜLLÜLER TOPLULUĞU Rabia Kübra SEVİNÇ
29 D.Ü. GENÇ KADEM TOPLULUĞU Hanife Beyza FINDIK
30 D.Ü. GENÇ KAL (KALİTE) TOPLULUĞU Muhammed Sercan ŞAHİN
31 D.Ü. GENÇ MÜSİAD ÖĞRENCİ TOPLULUĞU Ahmet KORKMAZ
32 D.Ü. GENÇ TASARIMCILAR TOPLULUĞU Cemal Berk AY
33 D.Ü. GENÇ TEMA TOPLULUĞU Burcu ÖRÜK
34 D.Ü. GENÇ YERYÜZÜ DOKTORLARI TOPLULUĞU Hacer Sena TAN
35 D.Ü. GENÇ YEŞİLAY TOPLULUĞU Ayşe POLAT
36 D.Ü. GENÇ-İZ TOPLULUĞU Merve SARI
37 D.Ü. GENÇLİK AKADEMİSİ, KÜLTÜR VE KARİYER TOPLULUĞU Emine AYDIN
38 D.Ü. GENETİK, NÖROBİLİM VE MEDİKAL TEKNOLOJİLERİ TOPLULUĞU Mesut Selim ALTUNÇ
39 D.Ü. GEZİ TOPLULUĞU Ahmet YALVAÇ
40 D.Ü. GÖNÜLLÜ HEKİMLER TOPLULUĞU Gizem BAŞ
41 D.Ü. HALK OYUNLARI TOPLULUĞU Büşra ÖZDERE
42 D.Ü. HAVACILIK TOPLULUĞU Yunus Emre SÖNMEZ
43 D.Ü. HAYVAN VE HAYVAN HAKLARINI KORUMA TOPLULUĞU Enes TUTKUN
44 D.Ü. HODRİ MEYDAN TARAFTAR TOPLULUĞU Murat AYBEK
45 D.Ü. HOŞSADA MUSİKİ TOPLULUĞU Caner YILMAZ
46 D.Ü. İNOVATİF GELİŞİM VE BİLİŞİM TOPLULUĞU Şeyma İpek AYDIN
47 D.Ü. İNSAN HAK VE HÜRRİYETLERİ TOPLULUĞU Yakup TURGUD
48 D.Ü. İŞLETME TOPLULUĞU Ali Fuat Çiftçi
49 D.Ü. İZCİ TOPLULUĞU Daniz MAMMADZADA
50 D.Ü. KADIN HAKLARI TOPLULUĞU Zeynep GÜNEY
51 D.Ü. KAFKAS HALK DANSLARI ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ Selin UYSAL
52 D.Ü. KARİYER TOPLULUĞU Hande AYVERDİ
53 D.Ü. KORUMALI FUTBOL TOPLULUĞU İhsan Zeki AYDIN
54 D.Ü. KÖK HÜCRE TOPLULUĞU Alperen LOKMAN
55 D.Ü. KRİTİK ANALİTİK DÜŞÜNME TOPLULUĞU Minteha GÜLAÇTI
56 D.Ü. KÜLTÜR TOPLULUĞU Revziye BERKTAŞ
57 D.Ü. MATEMATİK TOPLULUĞU Berfin ÇİNİK
58 D.Ü. MEKATEK TOPLULUĞU Ebrar UÇAR
59 D.Ü. MERAKLILAR TOPLULUĞU Mehmet Can ÖDEMİŞ
60 D.Ü. MİLLİ EĞİTİM TOPLULUĞU Zeynep SEDEF
61 D.Ü. MİMARLIK VE TASARIM TOPLULUĞU Gizem SAYIN
62 D.Ü. MOTOR SPORLARI TOPLULUĞU Umut GÜRKAN
63 D.Ü. MOTOSİKLET TOPLULUĞU Yusuf Eren GÜL
64 D.Ü. MÜHENDİSLİK TOPLULUĞU Mihriban UTANÇ
65 D.Ü. OKUL ÖNCESİ EĞİTİM TOPLULUĞU Ayşenur ÖZKARACA
66 D.Ü. OMBUDSMANLIK ÖĞRENCİ TOPLULUĞU Yunus YAZICI
67 D.Ü. ÖZEL EĞİTİM TOPLULUĞU Ümran İDER
68 D.Ü. PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK (PDR) TOPLULUĞU Abdulsamet ÖCAL
69 D.Ü. RADYO TELEVİZYON VE SİNEMA TOPLULUĞU Yunus Emre KAYA
70 D.Ü. RİZE KÜLTÜR VE YAŞATMA TOPLULUĞU Abdurrahman YAZICI
71 D.Ü. ROBOT TOPLULUĞU Hidayet YILMAZ
72 D.Ü. ROCK TOPLULUĞU Akif ÖZDEMİR
73 D.Ü. ROKET VE UZAY BİLİMLERİ TOPLULUĞU Muhammet Burak DOĞRUER
74 D.Ü. SAĞLIK YÖNETİMİ TOPLULUĞU Aleyna ACAR
75 D.Ü. SAHNE SANATLARI TOPLULUĞU Mahmut ÇAYMAZ
76 D.Ü. SİBER GÜVENLİK TOPLULUĞU Burak AKDOĞAN
77 D.Ü. SİGORTACILIK VE SOSYAL GÜVENLİK TOPLULUĞU Emre ÖCÜT
78 D.Ü. SOSYAL HİZMET VE TOPLUMSAL DEĞİŞİM TOPLULUĞU Büşra KIRIK
79 D.Ü. SOSYOLOJİK DÜŞÜNCE TOPLULUĞU Yunus KIRIKÇI
80 D.Ü. SPOR BİLİMLERİ TOPLULUĞU Muhammet SERTKAYA
81 D.Ü. SU ALTI TOPLULUĞU Onur İbrahim BİLGİÇ
82 D.Ü. TARIM VE DOĞA TOPLULUĞU Haco AYDIN
83 D.Ü. TARİH TOPLULUĞU Mümin DURSUN
84 D.Ü. TATANGALAR TOPLULUĞU Rahmet Enes ERENOĞLU
85 D.Ü. TİYATRO TOPLULUĞU Gökhan KARTAL
86 D.Ü. TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ TOPLULUĞU Abdullah SONGUR
87 D.Ü. TOPLUMSAL EŞİTLİK VE FARKINDALIK TOPLULUĞU Seden KAŞIKÇI
88 D.Ü. TRABZONSPORLULAR TOPLULUĞU Ömer Faruk BAYCAN
89 D.Ü. TÜRK BİRLİĞİ TOPLULUĞU Lütfü KIZILER
90 D.Ü. TÜRK DÜNYASI TOPLULUĞU Sagi NEBİYEN
91 D.Ü. TÜRKÇE TOPLULUĞU Emre MERMER
92 D.Ü. UZAY HAVACILIK TOPLULUĞU Rüstem Emre SUNGURBAŞ
93 D.Ü. ÜNİBJK DÜZCE TOPLULUĞU Şeref Anıl ALKAN
94 D.Ü. YAPI TOPLULUĞU Zeynep ARSLAN
95 D.Ü. YAŞAM VE DÜŞÜNCE TOPLULUĞU Beyza ASLAN
96 D.Ü. YAZILIM VE ENFORMATİK TOPLULUĞU Bilal DEMİR
97 D.Ü. YEDİ ANKA YENİ DÜNYA TOPLULUĞU Mercan KIRTAY
98 D.Ü. YEDİ HİLAL TOPLULUĞU Ramazan İrfan GÜN
99 D.Ü. YENİLER KULÜBÜ TOPLULUĞU Muhammed Numan GÜNEŞ
100 D.Ü. YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ TOPLULUĞU Mustafa FİDAN
101 D.Ü. SİYASAL BİLGİLER TOPLULUĞU Buse KAYA